TABELA REKORDÓW SZKOŁY

DZIEWCZĘTA - MŁODZICZKI - KLASY I-II


Konkurencja
Imię i nazwisko
Wynik
Data i miejsce
100 m
DAGMARA
PŁÓCIENNIK
14,6 s
16.05.02
Świebodzin
300 m
MARIA
OLSZEWSKA
48,2 s
19.05.04
Świebodzin
600 m
PATRYCJA
MAJEWSKA
1.55,15 s
06.05.03
ZIELONA GÓRA
1000 m
ANNA
OLSZEWSKA
3.18,2 s
06.06.01
ZIELONA GÓRA
100 m ppł
MAGDALENA
ROMANIK
21,5 s
16.05.02
Świebodzin
SKOK W DAL
KAMILA
LEŚNIEWSKA
4,63 m
22.05.07
Świebodzin
OSZCZEP
MONIKA
CHRUSTOWSKA
22,64 m
16.05.02
Świebodzin
KULA
MONIKA
CHRUSTOWSKA
8,31 m
15.05.01
Świebodzin
DYSK
KATARZYNA
PASZKIEWICZ
20,28 m
19.05.04
Świebodzin
4 x 100 m
FABER S.
OSTAPKOWICZ K.
LEŚNIEWSKA K.
CZERWIŃSKA P.
58,5 s
23.05.06
Świebodzin

TABELA REKORDÓW SZKOŁY

DZIEWCZĘTA - JUNIORKI MŁODSZE - KLASY III


Konkurencja
Imię i nazwisko
Wynik
Data i miejsce
100 m
DAGMARA
PŁÓCIENNIK
13,6 s
19.05.04
Świebodzin
800 m
PATRYCJA
MAJEWSKA
2.53,5 s
19.05.04
Świebodzin
OSZCZEP
MAGDALENA
ROMANIK
17,6 m
19.05.04
Świebodzin
4 x 100 m
PŁÓCIENNIK D.
GAŁEK K.
CHOŁODOWSKA A.
ROMANIK M.
57,2 s
19.05.04
Świebodzin

TABELA REKORDÓW SZKOŁY

CHŁOPCY - JUNIOR MŁODSZY


Konkurencja
Imię i nazwisko
Wynik
Data i miejsce
100 m
PATRYK
JANICKI
12,2 s
03.06.03
Świebodzin
200 m
PATRYK
JANICKI
24,22 s
06.06.03
Zielona Góra
300 m
TOMASZ
KUCKO
41,8 s
25.05.04
Zielona Góra
600 m
MATEUSZ
URBANOWICZ
1.38,9 s
22.05.03
Świebodzin
800 m
MICHAŁ
GARBOWSKI
2.37,2 s
22.05.03
Świebodzin
1000 m
PATRYK
KASPRZYCKI
3.02,94 s
25.05.04
Zielona Góra
1500 m
DANIEL
ŁĘGOWSKI
4.34,7 s
19.05.04
Świebodzin
110 m ppł
DENIS
DOLL
22,01 s
08.06.10
Słubice
2000 m
DANIEL
ŁĘGOWSKI
6.38,5 s
06.06.03
Zielona Góra
3000 m
DANIEL
ŁĘGOWSKI
9.23,0 s
19.05.04
Świebodzin
SKOK W DAL
DANIEL
ŁOPATA
6,16 m
08.06.09
Słubice
SKOK WZWYŻ
MACIEJ
FISZER
1,45 m
26.05.06
Świebodzin
OSZCZEP 600 g
SEBASTIAN
BRONISZ
34,90 m
23.05.06
Świebodzin
OSZCZEP 800 g
DAWID
WROŃSKI
26,80 m
03.06.03
Świebodzin
KULA 5 kg
TOBIASZ
FRĄTCZAK
18,55 m
24.07.04
Zielona Góra
DYSK 1 kg
ARKADIUSZ
BOSY
42,25 m
15.05.01
Świebodzin
DYSK 1,5 kg
ARKADIUSZ
BOSY
44,73 m
14.09.02
Zielona Góra
4 x 100 m
KIERCZYŃSKI K.
WROŃSKI K.
FRĄTCZAK T.
JANICKI P.
50,6 s
04.06.03
Świebodzin
MŁOT 5 kg m
TOBIASZ
FRĄTCZAK
59,60 m
24.07.04
Zielona Góra